تبلیغات
CLICK HERE
دختران عرب، دخترهای عرب، دوشیزه سال 2010 امریکا، دوشیزه سال آمریکا، رن های عرب، ریما فقیه، زن عرب، زن لبنانی، زنان عرب، زندگی نامه ریما فقیه، زندگینامه ریما فقیه، زنهای عرب، عکس دختر عرب، عکس دختر لبنانی، عکس ریما فقیه، عکس زن عرب، عکس زن لبنانی، عکس های د - دستگیری رییس و لیدر گلدکوئیست در ایران +عکس

دختران عرب، دخترهای عرب، دوشیزه سال 2010 امریکا، دوشیزه سال آمریکا، رن های عرب، ریما فقیه، زن عرب، زن لبنانی، زنان عرب، زندگی نامه ریما فقیه، زندگینامه ریما فقیه، زنهای عرب، عکس دختر عرب، عکس دختر لبنانی، عکس ریما فقیه، عکس زن عرب، عکس زن لبنانی، عکس های د

پنجشنبه 6 خرداد 1389

دستگیری رییس و لیدر گلدکوئیست در ایران +عکس

نویسنده:   

کیهان: قاضی موسوی، بازپرس شعبه اول دادسرای ویژه جرایم رایانه‌ای و فناوری ارتباطات ـ ناحیه 31 تهران گفت: حسین غفوریان ـ 30 ساله ـ از 5 سال قبل فعالیت خود را در شرکت‌های هرمی با عضوگیری شروع کرده و در این مدت با تبلیغات کاذب و وعده‌های فریبنده مبلغ یک میلیارد و 400 میلیون تومان از اعضای شبکه و افراد ساده‌دل کلاهبرداری کرده بود.
                                                                                                                                              
وی در ادامه گفت: با شکایت تعدادی از مالباختگان، مأموران پلیس با همکاری وزارت اطلاعات محل زندگی متهم را شناسایی و او را دستگیر کردند. مأموران پس از تحقیق متوجه شدند متهم قصد داشته با چند نفر از اعضای شبکه گلدکوئیست به دوبی فرار کند که با دستگیری وی، پلیس از خروج مبلغ قابل توجهی ارز از کشور جلوگیری کرد. در حال حاضر نیز پرونده متهم و همدستانش در دادسرای ویژه جرایم رایانه‌ای تحت رسیدگی است.

نكته قابل تامل در عملیات ضربتی وزارت اطلاعات، دستگیری حسین. غفوریان ، یكی از معروف ترین سرشاخه های كوئست در ایران است كه در میان هرمی ها به «تاپ لیدر ایران» و «هشتمین بازاریاب شبكه ای برتر دنیا از نظر عضوگیری» شهرت دارد.

این مقام آگاه در وزارت اطلاعات در ادامه با هشدار به صاحبان منازلی كه در آنها فعالیت تبلیغی به نفع شركت های هرمی صورت می گیرد، از آنها خواست در اجاره منازل به اشخاص دقت كافی مبذول دارند زیرا این اماكن توسط دادگاه پلمب خواهند شد.

همچنین به منظور منهدم نمودن شبكه پولشویی و خروج ارز از كشور توسط این افراد، تعدادی از شركت های تجاری و بازرگانی و صرافی هایی كه به طور غیرقانونی اقدام به خرید و فروش و خروج ارز نموده بودند مورد شناسایی قرار گرفته و به زودی به دادگاه معرفی می شوند.

نویسندگان

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

CLICK HERE